Ostujuhis ja tellimuse tingimused

Ostu vormistamine
Kõikide toodete hinnad on toodud koos käibemaksuga. Valige tootekataloogist omale sobiv toode ja kogus ning vajutage nuppu “LISA KORVI.” Seejärel ava ülevalt paremalt “VAATA OSTUKORVI”. Kui soovite ostu sooritada, vajutage nuppu „MINE MAKSMA.“ Avanevas aknas saab sisestada oma andmed. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud. Täitke vähemalt kohustulikud väljad ning vajutage jälle „JÄTKA.“ Seejärel avaneb aken infoga kohaletoimetamise viisi ja hinna kohta, saate valida, kas saadame kauba kulleriga või tulete ise kaubale järele. Tarnime ainult Eestisse. Samuti tehke linnuke, et olete nõus  “privaatuspoliitika ning müügitingimuste reeglitega”. Peale seda vajutage nuppu „ESITA TELLIMUS.“ 

Ladu asub Urda tee 3,box 11. Jälgimäe. Avatud E-R 12:00-18:00. Mobiil 53635124. Saad oma kauba sealt kätte kiirelt ja ilma transporditasuta.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. On olemas järgmised maksevõimalused:
Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
Maksa hiljem lahendused: Slice in 3, Liisi ID, Finora krediit
Visa/Mastercard kaardimaksed
Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

JRB Millerwood OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, JRB Millerwood OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

 

Külmafurgooni kuller  – Tasu on 10 €. Teiega võetakse ühendust ja täpsustatakse, mis päeval on teie piirkonna ring.

Alates 100€ tellimuse puhul on tarne TASUTA.

❗ Külmafurgoon ei tarni – Saaremaa, Hiiumaa, Noarootsi ja Tõstamaa.

Kauplus ja ladu – tule ise kaubale järele

Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

  • Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatakse ka algne tarnekulu.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks peab klient tootepakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Tootega tutvumiseks võib seda kasutada viisil, mis on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks peab tarbija käsitlema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt teha seda poes.
  • Taganemisavaldus peab olema OÜ JRB Millerwoodile saadetud kirjalikult aadressil ladu@minukoer.ee tähtaja (so 14 päeva) jooksul. Avaldusse tuleb märkida tellimuse number.
  • Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse Sinu pangakontole 14 päeva jooksul (tavapäraselt teeme seda 3 tööpäeva jooksul) peale avalduse esitamist e-posti aadressile ladu@minukoer.ee eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires.
  • Juhul kui Klient kaotab toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Kliendil õigus oma tellimus tühistada edastades aadressile ladu@minukoer.ee vastavasisulise avalduse. Kliendi poolt tasutud ettemaks tagastatakse 3. päeva jooksul peale Kliendi poolt vastava avalduse esitamist.
  • OÜ JRB Millerwood jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimus juhul, kui tellitud kaup on minukoer.ee laos otsas ning Klient ei ole nõus OÜ JRB Millerwood poolt pakutava asendustootega või pikenenud tarneajaga

Meie kodulehel on kõik hinnad toodud eurodes (€). Tasuda saab krediitkaardiga, pangalinkidega.